12 angry man - 12 Kızgın Adam izle

12 Angry Men

12 angry man – 12 Kızgın Adam izle

Tüm zamanların en iyi filmlerinden biri olan 12 angry man – 12 Kızgın Adam izle filmini sinemalardan izle ayrıcalığıyla kolaylıkla izleyebilirsiniz. Harika senaryosuyla Agatha Christie romanlarını aratmayacak bir hikaye olan yapım, üzerinden yılların geçmesine rağmen değerinden hiç bir şey götüremediği eserler arasında yer alıyor. Oyunculukları, çekim teknikleri ve diyalogları ile sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran yapım, her dönem izlenmeyi hak edecek kadar değerli. Herkes istediği zaman ister cep telefonundan ister bilgisayarından isterse de televizyonundan izlesin diye sizlere sunuyoruz. Siz de bu güzel filmi izledikten sonra yorum yaparak bizleri mutlu edebilirsiniz.

Latin kökenli bir Amerikalı genç babasını bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle birinci dereceden cinayetle suçlanır. Mahkeme önüne çıkarılır. Sanığın kaybettiğini söylediği bir bıçak cinayetin işlendiği odada bulunmuştur, mahkemeye sunduğu savunma oldukça zayıftır. Kurbanın çığlıklarını ve katilin kaçışını duyduklarını söyleyen pek çok tanık vardır, dolayısıyla dava kısa sürecek gibi görünmektedir. Sanık suçlu bulunduğu taktirde idama mahkum edilecektir.Jüri üyeleri kararı açıklamak için odalarından döndüklerinde şaşırtıcı olmayan sonuçlar ortaya çıkar: oniki jüri üyesinden onbiri genç adam hakkında “suçlu” hükmünde bulunmuşlardır. Sekiz numaralı jüri üyesi Davis “suçsuz” hükmü yönünde oy veren tek üyedir.

12 angry man – 12 Kızgın Adam izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

1h 37m 1957 160 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • OloadTürkçe Altyazılı - FULLHD
Yorumlar 0