2019 Hint Filmi izle

Hint Filmleri
Image 2019 Hint Filmi izle

2019 Hint Filmi izle

Bollywood sinemasının yükselişini sürdürdüğü son yıllarda, yine Hindistan’dan çıkan ve bütün dünyada büyük beğeni toplayan Mumbai 2019 Hint Filmi izle sinemalardan izle kalitesiyle izleyebilirsiniz. Yaşanmış bir olayı anlatan filmin, çekim teknikleri ve oyunculukları ile birçok festivalden ödülle dönmesi bekleniyor. Yönetmenliğini Anthoney Maras’ın üstlendiği film izleyiciyi adeta içine çekiyor. Kadrosundaki Dev Patel ve Armie Hammer gibi dev isimler, mükemmel oyunculuklarını sergilemesi sayesinde sinema tarihindeki yerini şimdiden alması bekleniyor.

Filmin Konusu

2008 yılında Taj Mahal Palas Otelde meydana gelen terör saldırısının hikayesini konu ediyor. Arjun baba adayı 30’lu yaşlarında genç bir adamdır. Bir süredir işsiz olan Arjun, ailesini geçindirmek için şehrin en ünlü oteli olan Taj Mahal’de garson olarak çalışmaya başlar. Sabahın erken saatlerinde işinin başına geçen Arjun, ünlü şef Hemant Oberoi yönetiminde otelin değerli konukları için hazırlıklara başlar. Konuklar arasında henüz yeni anne baba olan zengin işadamı David ve eşi Zahra da vardır. Şehre tatile gelen aile, rahatça dinlenebilmek için lüks oteli seçerler. Ancak çıkan terör saldırısı otel çalışanları ve konuklarının keyifli günlerini kabusa çevirir.

Otel yakınlarında birçok yer havaya uçunca, insanlar korku içerisinde otele doluşmaya başlar. Ancak otele girenler arasında teröristler de vardır ve çok geçmeden oteli de ele geçirirler. Kaçma şansı olmasına rağmen otel misafirlerinin yanından ayrılmayı reddeden şef Hemant ve otelin garsonu Arjun, herkesi güvende tutmak için hayatını riske atar. Çeşitli sınıflardan, farklı ırklardan ve inançlardan olan otel konukları, yaşadıkları bu korkunç saldırı karşısında örgütlenerek birlikte mücadele etmek zorundadır.

Mumbai’deki Hotel’in terörist saldırısına uğramıştır. Otel çalışanları, herkesi korumak adına hayatlarını riske atmakta; insanlar ise ailelerini ve kendilerini korumak için düşünülmesi imkansız fedakarlıklar yapmaktadır.
Film, gerçek bir hikayeyi anlatmaktadır.

2019 Hint Filmi izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

2h 5m 2019 211 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • SinemalardanizleTürkçe - HD
Yorumlar 0