22 Mil sinemalardan hd izle

Mile 22

22 Mil sinemalardan hd izle, 22 Mil sinemalardan türkçe dublaj izle, 22 Mil sinemalardan türkçe altyazılı izle.  Filmin hikayesi; MILE 22’de James Silva (Mark Wahlberg), Elit CIA paramiliter kadrosuna ev sahipliği yapıyor. Ayrıca Alice Kerr (Lauren Cohan), Sam Snow (Ronda Rousey) ve Bishop (John Malkovich) de yer alıyor. Takım, Endonezya’dan çok önemli bilgileri olan Li Noor (Iko Uwais) adında bir adamla görevlendirildi. Ama saat geçiyor ve esrarengiz bir Rus istihbarat birimi uzaktan gözlemler gibi tüm şehir ekibi aşağı geliyor gibi görünüyor.

22 Mil Filmi Çocuklar ile izlenebilir mi?

Çocukları ile izleyecek ailelerin bilmesi gerekenler: Ebeveynlerin, Mile 22’nin CIA paramiliter takımının (Mark Wahlberg’in önderliğinde) son derece şiddetli bir casus / askeri gerilim olduğunu bilmesi gerekir. Boyunca şiddetli, kanlı bir şiddete, birçok ateş etmeyi, bıçaklanmayı ve yumruk dövüşlerini (çoğu çok acımasız dayakla) da dahil et. İnsanlar havaya uçurulur ve yakın mesafeden vurulurlar ve bir sahnede, bir kişinin boynu tırtıklı camdan ileri ve geri sürüklenir. Ayrıca tonlarca güçlü dil var, özellikle “s–k” ve “l–n”. Lauren Cohan (Yürüyen Ölü), MMA yıldız Ronda Rousey, John Malkovich ve dövüş sanatları sanatçısı Iko Uwais ko-yıldızı.

Peki filmde iyi olan şeyler var mı ?

Biraz sersemletici uçları ve kasıtlı olarak sivri sinemayı kabul ederseniz, bu bazı sürprizlerle keyifli bir aksiyon gerilimidir. Yönetmen Peter Berg ve Wahlberg’in dördüncü işbirliğiyle, Mile 22’nin bazı özellikleri var: cesur tarzı, vérité, el kamerası çalışması, maço vibe ve şiddet. Ama iki büyük farklılık var. İlk olarak, Wahlberg tam karakterli bir karakterizasyonu (daha iyi ya da daha kötüsü, transforme edici bir aktör olarak bilinmez) girişiminde bulunur ve sadece zaman zaman başarılı olur. İkincisi, Berg bir makineli tüfek yapım tarzı seçiyor ve bu iyi bir şey değil. Düzenleme ve sinematografi seçimleri, eylemi takip etmeyi zorlaştırıyor, bu da günümüzün en heyecan verici dövüş sanatları yıldızlarından biri olan Uwais’i (Raid) canlandırırken utanç verici. Sadece o zamanın ne yaptığını göremezsin.

Tarz olarak, film daha çok The Mission: Impossible – Fallout’dan daha fazla The Bourne Supremacy’ye benzer. Bu yaklaşım zaman zaman Wahlberg’in başa çıkması gereken kendi zorlukları olan karakteri ile ilişkili olabilir. Belki Berg, Silva’nın başındaki kargaşayı aktarmaya çalışıyordu, fakat karakterizasyon ve yaklaşım tutarsız.

Filmin modern savaş öğelerini görmek, yüksek teknolojili, gökyüzüne göz gezdirme desteğiyle yekpare çizme işlemlerini görmek çok etkileyici. Ve Rus komployu bir komplo unsuru olarak da içeren ilginç çağdaş referanslar var. Cohan, buradaki eğitimli katil için The Walking Dead’da öldürülen zombiden aksiyon kredisini hazırlıyor. Senaryonun iyi anları var (Terry Kinney tarafından komik ama kibar bir rant da dahil olmak üzere) ve kafadan tırmalayanlar (bir brifingin çerçeveleme aracı yararlı değildir ve sonun bazı şeyleri merak eden bir şey bırakacaktır). Bu sözde ultra gizli ekibin, yoğun bir şehirde gün ışığına çıkmış savaşları, sayısız kameradan önce gerçekleştirdiği sahnelerdeki inançsızlığınızı askıya almak için çok istekli olmalısınız. Yine de, Mile 22, tür hayranlarının istediği aksiyon sahneleri türünü getiriyor ve şaşırtıcı derecede karanlık yerlere gidiyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

1saat 34dakika 2018 169 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • OloadTürkçe Dublaj - 480P
Bilgiler
Oyuncular
Background
Yorumlar 0