Bird Box (Kafes) 2018 hd izle

Bird Box

Bird Box (Kafes) 2018 hd izle

2018 yılına damga vuran Netflix yapımlarından en başarılıları arasında gösterilen Bird Box (Kafes) 2018 hd izle sinemalardan izle kalitesiyle sizlere sunuluyor. Eşsiz senaryosuyla izleyicisini adeta filmin içine çeken türden bir yapım. İzledikten sonra dilinizden düşüremeyeceğiniz, uzun süre gündeminizde kalacak filmler arasında yerini alacak.

Yönetmenliğini Eric Glasser’in üstlendiği yapım, harika senaryosunun yanı sıra çok güzel görüntüleriyle de farkını ortaya koyuyor. Filmin oyunculukları ise tek kelime ile mükemmel. Herkesin merakla sonunu beklediği ve sürpriz bir sonla biten filmin devamının geleceği çok açık.

Bird Box, peşlerinde olanlardan kurtulmak için gözleri bağlı bir şekilde yola koyulan bir kadın ve çocuklarının hikayesini konu ediyor. Her şey tam beş yıl öncesinde başlamıştır. Başlangıçtan bu zamana kadar hayatta kalmayı başaran Malorie ve iki çocuğu için hayat bu süreçte hiç de kolay olmamıştır. Nehir kenarında terk edilmiş bir evde kalan aile, bugünlere her adımlarını planlayarak gelmiştir. Ailesini güvende olabilecekleri bir yere götürmenin hayalini kuran Malorie ve çocukları için artık gitme vakti gelir. Ancak bu yolculuk oldukça tehlikelidir. Tek bir hataları ölümlerine sebep olacaktır. Her şeyden önemlisi de yolculuk sırasında ne olursa olsun gözlerinin bağlı olması gerekir. Zekalarına ve geliştirdikleri duyma yetilerine güvenerek çıktıkları bu yolculukta Malorie ve çocukları yalnız değildir. Peki onların peşinde olan insan mı, hayvan mı, yoksa bir canavar mıdır?

Bird Box (Kafes) 2018 hd izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

2h 4m 2018 109 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • VidmolyTürkçe Altyazılı - FULLHD
Yorumlar 0