Black Panter - Kara Panter - 2018 hd izle

Black Panther

Black Panter – Kara Panter – 2018 hd izle

2018 yılının en iyi filmleri arasında gösterilen Black Panter – Kara Panter – 2018 hd izle sinemalardan izle kalitesiyle izleyebilirsiniz. Tek parça olarak izleyebileceğiniz ve 1080p olarak sunulan filmi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Aksiyonun bir an bile bitmediği, heyacanın tavan yaptığı film sizlere adeta görsel bir şölen sunuyor. Marvel filmlerini sevenlerin kaçırmak istemeyeceği bir yapım.

Yönetmenliğini Ryan Coogler’in üstlendiği yapım, harika görüntülerden oluşan sahneleriyle sizleri koltuklarınızdan hop oturtup hop kaldıracak. Afrikalı bir süper kahramanın hikayesini anlatan filmdeki mükemmel konu bütünlüğü, teknolojik efektlerle desteklenmiş.

Filmin Konusu

Kaptan Amerika: İç Savaş’da yaşanan olayların ardından sonra Kral T’Challa, teknoloji açısından gelişmiş, Afrika ulusunda geçen Wakanda’ya kral olarak geri döner. Fakat T’Challa, kendi tahtından indirilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. İki güç Wakanda’yı yok etmek için birleşince, Kara Panter olarak bilinen kahraman, CIA ajanı Everett K. Ross ve Dora Milaje (Wakanda özel güçleri) üyeleriyle birleşmeli ve Wakanda’yı bir Dünya Savaşı’na sürüklemeyi önlemelidir.

Black Panter filmini sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

2h 14m 2018 225 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • VidmolyTürkçe Altyazılı - FULLHD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=4182&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bilgiler
Oyuncular
Background
Yorumlar 0