Deadpool 1 izle 2016

Deadpool

Deadpool 1 izle 2016

Çizgi roman okuyucuları arasında kendine müthiş bir hayran kitlesi yaratan Deadpool 1 izle 2016, ilk sinema filmiyle karşımıza çıkıyor. Filmin prodüksiyon aşamasında, yapımcıyla yapılan anlaşmanın bozulması nedeniyle bütçenin düşürülmesine rağmen ortaya gayet başarılı bir film çıkarılmış. Filmin içindeki müthiş göndermeler ve evrensel olarak herkesin anlayabileceği göndermelerle bir an olsun yüzlerinizden gülümseme eksik olmayacak.

Vaktini kaliteli geçirmek isteyen, yeni bir şeyler izleyeyim hem de karnıma ağrılar girsin gülmekten diyenler için mükemmel bir seçim olacak. İzlemiş olanların da tekrar tekrar izlemek isteyeceği Deadpool 1 izle 2016, kült komedi filmleri arasında yer alıyor. Deadpool’un devam filmi olan Deadpool 2‘ yi de sinemalardanizle.com ayrıcalığıyla full hd olarak izleyebilirsiniz.

Filmin kadrosu

Marvel’in en muzip karakteri olan Deadpool’un bu ilk filminde deadpool olma hikayesi anlatılıyor. Hikayesiyle herkesi etkileyen filmde görsel efektler de bütçenin kısıtlanmasına rağmen gayet başarılı. Yönetmenliğini Tim Miller’ın üstlendiği film, süper kahraman filmleri arasında eşsiz bir yer ediniyor. Başrolde Wade Wilson rolünü canlandıran Ryan Reynolds bulunuyor. Harika oyuncuğuyla göz dolduruyor.

Filmin Konusu

Eski bir özel kuvvetler görevlisi olan Wade Wilson (Ryan Reynolds) ordudan ayrıldıktan sonra kendi çöplüğünde, kendi kurallarına göre takılan, kötünün iyisi bir adamdır. Hayatına yeni giren Vanessa ile harika bir uyumu varken, bir şeylerin tam da yolunda gittiğini düşünürken, kanser olduğu gerçeğiyle yüz yüze kalır. Sevdiği kadını bu acılı süreci izlemekten kurtarmak için onu terk eden Wade, kendisine tedavi umudu sunan bir bilimsel projeye katılır. Fakat bu proje sadece bir ‘yan etki’ olarak kansere tedavi olacaktır. Asıl amaç birtakım DNA’ları tetiklemektir. Akla gelmeyecek acılara göğüs geren Wade, her şey sona erdiğinde üstün yeteneklere sahip olur. Fakat tüm bu özellikleriyle tek bir amacı vardır: Ajax “Francis”ten intikam almak!

Deadpool 1 izle 2016 filmini sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemadan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

1h 48m 2016 136 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • OloadTürkçe Dublaj - HD
Bağlantılar
#SEÇENEKSUNUCUDilKALİTE
1Filmi İndirDownload Oload OloadTürkçe DublajHD
Yorumlar 0