Doctor Who: Resolution izle

Doctor Who: Resolution

Doctor Who: Resolution izle

Uzun yıllardır devam eden Doktor Who efsanesinin son filmi olan Doctor Who: Resolution izle. Mükemmel görselleri ve her zamanki alışılmışın dışında yaratıcı senaryosu ile yine farkını ortaya koyuyor. Doktor who serisinin son jenerasyon doktoru, yanındaki 3 arkadaşı ile zamanda yolculuk yaparken başlarından geçen maceraları ile izleyicilerin ufkunu açıyor. Yeri geldiğinde gülümseten yeri geldiğinde ise farklı şeyler öğreten ve düşündüren Doctor Who: Resolution izle, harika bir bilim kurgu filmi nasıl yapılır sorusuna cevap veriyor.

Kainatın başlangıcından beri bilinemeyen ve cevap aranan ”doktor kim?” sorusuna cevap ararken başından geçen maceralarla seyircilerinin önüne çıkan doktor, şimdi de dünya gezegeninin beklediği büyük tehlikeyi herkesten önce seziyor ve onu bu tehlikeden kurtarmak için yanındaki 3 arkadaşıyla birlikte her zaman ki görev bilinciyle elini taşın altına sokuyor.

İzlerken zamanın nasıl geçtiğini bir an bile anlayamayacaksınız. Gözlerinizi ekranlarınızdan ayıramayacağınız mükemmel bir yapım olan Doctor Who: Resolution izle, üst düzey görsel efektleri ve çekim teknikleri ile kusursuz bir estetik şölen oluşturuyor. BBC yapımı dizinin en son filmi olan Doctor Who: Resolution izle, heyecanla bekleyenlerini mutlu edecek kalitesiyle karşınıza çıkıyor. 60 yılı aşkın süredir ekranlarda olan ve kendine has bir hayran kitlesi yaratan Doctor Who’yu izlerken yılların değiştirdikleri görülebiliriyor.

Oyuncu Kadrosunun Kalitesi

Judie Whittaker’in başrolünü üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Wayne Che Yip oturuyor. Judie Whittaker’ın kendini ıspatlamış mükemmel oyunculuğuna yan rollerde Brandley Walsh ve Tosin Cole eşlik ediyor. Yapım aşaması 1 yıldan uzun süren film, hayranlarını fazlasıyla bekletmişti ama görünen o ki beklentilerin karşılığını fazlasıyla vermişler.

Yeni Yıl başlarken, korkunç bir kötülük, Dünya tarihinin yüzyıllar boyunca karıştırıyor. Doktor, Ryan, Graham ve Yaz eve dönerken, Dünya gezegenine yönelik tehdidin üstesinden gelebilecekler mi? Bunu yaparken hangi badireleri atlatacaklar ve nelerin üstesinden gelecekler? Bütün bunların cevabını sadece 1 saatinizi ayırarak öğrenmek mümkün. Doctor Who: Resolution izle’yi sinemalardan izle farkıyla 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

1saat 0dakika 2019 219 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - HD
  • SinemalardanizleTürkçe Altyazılı - HD
  • SinemalardanizleTürkçe Dublaj - HD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=3699&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=2&#038;trid=3699&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 0