Doctor Who: The Time of the Doctor izle

Doctor Who: The Time of the Doctor

Doctor Who: The Time of the Doctor izle

Efsane dizi Doctor Who’nun sinema filmi olan Doctor Who: The Time of the Doctor izle sinemalardan izle kalitesiyle ve farkıyla sizlerle. Harika senaryosuyla izleyenlerin ufuklarını iki katına çıkaran film, her sahnesiyle bir başyapıt. Mükemmel görsel efektleri ve oyunculuklarıyla herkesin takdirini toplayan yapım, müzikleriyle de çok beğenilmişti. 6. nesil doktorun maceralarını anlatan filmde doktor rolunü Matt Smith üstleniyor. Mükemmel filmin yönetmenliğini ise James Payne yapıyor.

Filmin Konusu

İngiliz yapımı olarak 1963 ten beri hayatımızda olan BBC tarafından yayınlanan Doctor Who dizisi 26 sezondur yayın hayatına devam ediyor. Konu olarak bir bilim kurgu dizisi olan Doctor Who bir polisiye dizisi olarak da sınıflandırılmış olsa da bilim kurgu ağırlıklı bir dizidir. Dizimizin kahramanı olan Doktor Who; kendisini bir zaman yolcusu olarak tarif eder. Uzayda ve zamanda yolculuk ederek tüm canlılara yardım götüren bir barış karakteri olan Doktor Who, TARDIS adı verilen bir polis kulübesi ile yolculuklarını yapar.

TARDIS; 1929 yılında tasarlanmış olan çok uzun yıllar İngiliz polisleri tarafından acil durumlarda iletişim için kullanılan Police Box olarak olarak bilinen bir telefon kulübesidir. Dizimizin kahramanı olan Doktor Who tüm yolculuklarını bu kulübe ile yapar. Dışarıdan bakıldığında tek kişilik bir kulübe gibi görünen TARDIS aslında 6 kişinin rahatlıkla sığabildiği ve kontrol paneli ile tüm yolculukların kontrol edildiği dinlenme alanları ve güvertesi olan bir uzay gemisidir.

Tardıs büyük bir uzay gemisi olduğu için içinde tek başınıza dolaşamadığınız gibi kahramanımız olmadığında da kaybolma ihtimaliniz çok kuvvetlidir. Kahramanımızın adının Doctor Who olmasının sebebi ilk sezonlarda açıklanmamış olsa da son sezonda bu isim ile ilgili bilgiler verilmiştir. Doktorumuzun adının evrenin güvenliğini sağlayan çok gizli bir şifre veya kilit açıcı özellikte karakter olduğu belirtilmiştir. Bu nedenle adı gizli tutulmuş ve Doctor Who olarak isimlendirilmiş tüm sezonlar boyunca bu isimle devam edilmiştir.

Doctor Who: The Time of the Doctor izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

1h 0m 2013 247 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • OkTürkçe Altyazılı - FULLHD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=4539&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 0