Doom Patrol izle

Returning Series 1 Sezon - 3 Bölüm

Doom Patrol Yabancı Dizi izle. DC Evreninde yeni bir soluk olarak nitelendiriliyor. Farklı bakış açılarına sahip karakterleri bu dizide görmek isteyen DC hayranları için müthiş bir dizi.

MetaCritic ve IMDB üzerinden güzel dönüşler aldı.

Belki de ne Titans ne de Genç Adalet: Yabancılar, sizi DC Universe akış uygulamasına abone olmaya ikna etmek için yeterli bir teşvikti. Anlaşılabilir. Titanlar, bu kötü “F *** Batman !!!” sayesinde bir sürü DC hayranıyla yanlış ayağa kalktılar. klips. Yabancılar sezonun ilk yarısında olduğu gibi, animasyon serisinin mevcut hayranlarına yönelik hazırlanmış bir şov.

Fakat şimdi Doom Patrol geldi, bu 8 doların üstünü doldurmamak için hiçbir sebep yok. Bu yeni seri, son hafızada herhangi bir DC gösterisinin en güçlü çıkışına sahip. Doom Patrol çizgi romanının sert bir hayranı olun ya da onlardan nefret edip onlardan korkan bir dünyayı koruyan uyumsuz kahramanlar hakkındaki hikayelerin tadını çıkarın, Doom Patrol’in size sunacakları çok şey var.

Teknik olarak bir Titan devri olmasına rağmen, Doom Patrol izle bu şov ya da çizgi roman kaynak materyali ile ilgili hiçbir aşinalık gerektirmiyor. Kısmen yenilenen oyuncular ile daha geniş DCU’ya somut bağlantıların olmaması arasında, neredeyse Titans’a ekilmiş olandan farklı bir şov gibi geliyor. Gerçekten bilmeniz gereken tek şey Doom Patrol’ün DC’nin X-Men’e cevabı olduğudur (ve evet, önce teknik olarak tartışıldığını biliyorum). Bu belirli nişi, Marvel’in mevcut X-Men tabanlı şovlarının hiçbirinin idare edemediği bir şekilde dolduruyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

60m 2019 255 izlenme

Background

Dizi açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

Sezon 1
Bilgiler
Oyuncular
Background
Yorumlar 0