Eski Evdeki Büyülü Saat izle

The House with a Clock in Its Walls

Eski Evdeki Büyülü Saat izle, filmi konu olarak ailesinin ölmesinin sonucu. Bir büyücü olan amcasının yanına taşınması ile birlikte hiç görmediği bir dünyaya adım atan Lewis. Yeni ailesinin yanında dünyanın sonunu getirecek saati bulmak ve buna son vermek ister. Ancak olaylar başta hiçte istediği gibi gitmez ve farklı mücadeleler vermek zorunda kalır.

Diğer büyücü filmlerine benzerliği ile tartışma yarattı

Film, çeşitlilik ve nüans potansiyeli bakımından en azından kitap kadar esnek bir ortamdır. Sinemanın çok çeşitli, nüanslı kitapları nüanslı, neredeyse özdeş çerez kesici ürünlere nasıl işlediğini açıklamak nasıl? Ve problem özellikle genç okurları hedef alan kitaplar ile belirgin görünüyor. Terabithia’dan Bridge’e kadar tonal ve yaratıcı olarak geniş bir yelpazeye yayılan romanlar, The Dark is Rising, ilk beş Spiderwick Chronicles romanı ve Cirque du Freak’in hepsi ekran-adaptasyon makinesine giriyor ve görünüşe benziyor. Sorun kaynak materyalle değil, hayal gücünün eksik olduğu film yapımcılarıyla.

Farklı görüşler tabi ki var

Ya da belki de bu hayal gücünü ifade etmek için bir özgürlük eksikliği. Çocukların tüm filmlerinin yüksek sesle, cıvıl cıvıldamak ve sabırsızlıkla, bir sürü aksiyon ve birkaç büyük, cesur korkusuyla açık bir stüdyo beklentisi var. Ve bu modelin öngörülebilirliği ve yapaylığı, çocukların bir tür ekran hikayesinden daha fazlasını deneyimleme şansını öldürüyor.

En son çocuk klasik sinemaseverlere hitap eden klasik John Bellairs’in 1973 tarihli The House with a Clock of The Walls adlı eseri. Kitap, keder, nekromoni ve kıyamet hakkında büyüleyici, çok ürkütücü doğaüstü bir gizemdir. Film versiyonu kaka şakalar ve barfing kabaklar dolu çığlık CGI karnaval. Düzgün bir şekilde ele alındığında, malzeme Ev Hanedanı’ndan daha çok Haunting’e benzeyecekti. Ancak film yapım ekibi, kitaplarını korkutmak ve korkutmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmış, onları büyük komedi-korku aksiyon ritimleriyle yerine koymuş ve her yönden malç gibi görünen topiary bir griffin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

1saat 46dakika 2018 168 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman
Yorumlar 0