Glass 2019 izle

Glass

Galss 2019 izle filmi 3 yıldızın ayrı ayrı filmlerden gelen karakterleri ile uyarlanmıştır. RottanTomatoes üzerinde film için; Unbreakable’dan Bruce Willis, David Dunn olarak geri döndü, Samuel L. Jackson ise takma adı Bay Glass tarafından da bilinen Elijah Price olarak geri döndü. Split’ten katılmak James McAvoy, Kevin Wendell Crumb ve içerisindeki çoklu kimlikler rolünü yeniden canlandırıyor ve The Beast ile karşılaşmadan kurtulan tek esir olan Casey Cooke olarak Anya Taylor-Joy. Bölünmenin sona ermesini takiben, Dunn’ı, bir dizi yükselen karşılaşmada insanüstü insan figürü olan Crumb’un insanüstü figürü peşinde koşarken, Price’ın gölgeli varlığı her iki erkek için de sır saklayan bir orkestratör olarak ortaya çıkıyor.

Glass 2019 Türkçe Dublaj izle

“Kırılmaz 2” den daha fazla “Bölünmüş 2”, M. Night Shyamalan sonunda ilk direkt filmini üretti, “Cam” olan karma, en büyük hitlerinden ikisinden karakterleri bir araya getirdi. “Bölünmüş” ün sona erdiği gibi, bu film Shyamalan’ın 2000 tarihli “Kırılmaz” filmi ile aynı evrende gerçekleşti, halen en iyi çalışması. Kodanın “Bölünmüş” olma sözü, “Cam” da yerine getirildi ve Shyamalan’ın Freudian beyni hakkındaki görüşünü, David Dunn’daki süper egonun düzenleyici gücü olan DID’den etkilenen Kevin Crumb’ın (James McAvoy) kontrolsüz kimliğinde bir araya getirdi. (Bruce Willis) ve egodaki kahraman ve kötü adam arasındaki moderatör Elijah Price yani Bay Glass (Samuel L. Jackson). Bir kez daha, Shyamalan çizgi roman tropoları ile oynuyor ve kendi tarz yaylarının dikkat çekici bir şekilde farkında olan kahramanları ve köylüleri monologlaşmaya katlıyor. “Cam” a gömülü gerçekten hırslı bir film var ve ben gömülü demek istiyorum. Sorun, Shyamalan’ın hikayesini bulamaması, hikayesinin menderesine izin vermesine izin vermesi, asla çalışması gereken ivmeyi kazanmamasıdır. “Kırılmaz” ve hatta “Bölünmüş” hakkında ne söyleyeceğinizi söyleyin, en azından kısmen herhangi bir kararsızlık duygusu ortadan kalktığından, burada eksik olan itici bir enerjileri vardı. Glass 2019 izle bir teklemedir ve ne olabileceğine daha fazla acı veren iç karartıcı bir filmdir.

Full HD Olarak

“Kırılmaz” ve “Bölünmüş” kahramanlar yaşamı değiştiren durumlara itiyor. İlki, insandan daha fazlası olduğunu öğrenen, korkunç bir tren kazasında hayatta kalan tek kişi David Dunn’ın hikayesini anlattı. İkincisi iki hikaye anlatıyor – bir kız çocuğu, Casey (buraya geri dönen ve iyice küçük şeyler yapan Anya Taylor-Joy), kendi güçlü yanlarını keşfetmeye zorlanan ve akıl hastası olan bir hastadan DID tanısı alan ortalama bir kişi.

Glass 2019 Türkçe Altyazılı izle

“Cam” açıldığında, Philadelphia’da Overseer adlı gizemli koruyucusu olarak bilinen ve oğluyla (Spencer Treat Clark) çalışan David Dunn’ın süper bir kahraman olduğunu biliyoruz. Ve Kevin Crumb’ın, duvarlara tırmanıp av tüfeği patlaması alabilen Canavar adlı bir kişiliği olduğunu biliyoruz. David ile Kevin’i hiçbir şekilde süper olmadıklarına ikna etmeye çalışmaya adanmıştır. Başka bir kıvrımın sona ermesinin peşinde olan Shyamalan, önceki iki filmin yeni bir yol açmak yerine yaptıkları ile aynı temele dayanan bir anlatı atar. O zamana kadar her türlü anlatı ilgisini erteleyeceği, temelde izleyiciyi o noktaya kadar su basması için zorlayacak bir not almasına son derece takıntılıydı. “Cam” ın sonunda bildiğiniz şeyler hakkında uzun ve sert düşünün, başlangıçta bildiklerinizin aksine, bu girişimin ne kadar boş olduğunu fark edersiniz. Sinemalardanizle.com

Filmi Full izle

“Cam” ın çoğu Raven Hill Memorial Psikiyatri Hastanesi’nde gerçekleşiyor. Prolog olarak adlandırılabilecek şeyde, David / Overseer, birden fazla kişiliğe sahip kötü niyetli adamın, terk edilmiş bir fabrikada tuttuğu dört genç kadını kaçırdığı için Kevin / Horde’u izler. İki adam dövüşür ve biri hemen bir şeyin doğru olmadığı fikrini alır. Shyamalan’ın tarihinin en unutulmaz karakterlerinden ikisi arasındaki bu gösterişme, eksik ya da yaratıcı dövüş koreografi hayranlarının beklemesi gereken eksikliklerden yoksun. Çifti bir pencereden dışarı çıkardı ve onları neredeyse yirmi yıldır Bay Glass’ı barındıran aynı psişik koğuşuna koyan kendine güvenen doktor Dr. Ellie Staple (Sarah Paulson) ‘ın kollarına girdi. Cam, David ve Kevin ile aynı kanattaki bir odada derin vejetatif bir durumda tutulur. Staple, üçünü de hiçbir şekilde süper olmadıklarına ikna etmeye çalışıyor. David’in gücü anormal değildir ve Kevin’in Canavar’ın açıklayabileceği güçleri.

Sinemalardan HD 720p Kalitede İzleyin

“Glass” ın midsectionında Shyamalan her atışı bir kereden fazla vurur, neredeyse sevinçsizce. Paulson aynı konuşmayı birkaç kez yapar ve Kevin’in baskınlığını hangi kişiliğin sonsuza dek sürdüğünü değiştirebilecek. Glass 2019 izle, izleyicilerin% 95’inin görmüş olduğunu fark etmemiş gibi, geri dönüşlerde. “Kırılmaz” ve “Bölünmüş” den görüntüleri kullanarak bile, bu karakterlerin arka hikayeleri arasında dolaşmaya kararlı. Son onbeş dakikasının ortaya çıkmasına o kadar istekli görünüyor ki, yaklaşık iki saat önce ilginç hale getirmek için fırsatlar almayı unutuyor. Raven Hill neden bakması çok sıkıcı bir sondaj? Neden Shyamalan, yarattığı temeli inşa etmek yerine süper kahramanların süper kahraman olup olmadıkları hakkında başka bir film yapmaya kararlı mı? “Yenilmezler” in bütün köken öykülerini yeniden anlattığını ve ardından. Hulk’un gerçekten bir süper kahraman mı yoksa sadece kızgın bir adam mı olduğunu sorguladığını hayal edin.

Tek Parça Halinde

“Glass” ın olabileceği çılgınca, iddialı bir filmin göstergeleri var ve bu da “Gerçekleşen” düzeyindeki bir felaketten kurtardı. Bir kez daha, McAvoy, geçen seferinde olduğu kadar geri alamayacak olsa bile.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

2saat 9dakika 2019 234 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • SinemalardanizleTürkçe Altyazılı - FULLHD
  • SinemalardanizleTürkçe Dublaj - FULLHD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=3583&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=2&#038;trid=3583&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 1

  • Ahmet - 01 Mart, 2019

    Çok güzel film gerçekten merakla bekliyorum