Grinç full hd altyazılı izle

The Grinch

Grinç full hd altyazılı izle

2019 yılının en çok beklenen animasyon filmleri arasında yer alan Grinç full hd altyazılı izle sinemalardan izle kalitesiyle sizlerle. Siz de sinemalardanizle.com ayrıcalığıyla vizyon filmlerini hızlı bir biçimde izleyebilirsiniz. Kaliteli oyuncu kadrosuna sahip film 75 milyon dolar bütçe ile çekilmiş olup 508 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştır. Amerika ve Avrupa’da büyük yankı uyandıran film Türkiye’de de animasyon sevenlerin ilgisini kısa zamanda çekmeyi başardı. Harika bir çekim tekniği kullanılarak çekilen film, sinema tarihine de adını altın harflerle yazdıracak.

Benedict Cumberbatch ve Rashida Jones gibi ünlü oyuncuların karakterlerine ses verdiği Grinç full hd altyazılı izle filmi kesinlikle kaçırılmaması gereken bir baş yapıt. Üstelik bu filmi sinemalardan izle farkıyla donmadan 1080p görüntü kalitesiyle, türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizin yorum kısmında film hakkında münazara yapabilir, sizler gibi sinemaseverler ile film üzerine konuşabilir, hatta arkadaşlığınızı ileri boyutlara taşıyabilirsiniz.

Filmin Konusu

Who köyünden ayrılarak dağın başında, kimsenin yaklaşmaya cesaret edemediği mağarasında yaşayan Grinch’e yalnızca sadık köpeği Max eşlik etmektedir. Günlük yaşamın sükunetinden memnun olan Grinch’in kabusu ise, yılbaşı kutlamalarına aşırı düşkün olan Who halkının yıl sonu başlayan coşkusudur. Bu yıl kutlamaların daha da coşkulu olacağının ilan edilmesi sonucu, Grinch bu coşkuyu yok etmek ister. Noel Baba kılığına girerek yılbaşını çalmaya karar verir. O sırada köyde yaşamakta olan küçük Cindy-Lou ise arkadaşlarıyla birlikte yılbaşında Noel Baba’yı yakalayıp, annesine yaptığı yardımlar için teşekkür etme planı yapmaktadır. İkilinin yılbaşı planları birbirlerini nasıl etkileyecektir?

Grinç full hd altyazılı izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

1h 30m 2018 78 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • SinemalardanizleTürkçe Altyazılı - FULLHD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=3989&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 0