La casa de papel izle

Returning Series 3 Sezon - 0 Bölüm

La casa de papel izle . “La Casa de Papel” den 15 ay sonra (“Para Soygunu”) Bölüm 2 Nisan 2018’de Netflix’i vurdu, “La Casa de Papel” geri döndü. Bölüm 3., Ep. 11 Temmuz’da Madrid’de oyuncu kadrosu ve ekibiyle dolu bir izleyici kitlesine öncülük eden 1 dünya ve Ted Sarandos liderliğindeki Netflix yöneticileri.

Bölüm 3, kamera Arturo Román’ın arkasına sarılarak toprağa çarpıyor. İspanya Kraliyet Nane’sinin eski acayip direktörü bir limuzinden doğar, kırmızı bir halıya koşar, sahne arkası koridoruna girer, çeşitli sahneleri selamlar ve kendi şovunda sahneye çıkarak motive edici bir konuşmacıya dönüşür.

Seri çekim bir dakika beş saniye sürüyor, takip eden 13 çekim sadece 33 saniye sürüyor, çünkü kameralar Román’ı mümkün olan her açıdan gerici orta sınıf hayranlarına tavsiye ediyor.

Çok daha büyük bir bütçe, Bölüm 3’e gelince büyük bir değişimdir. Başka bir coğrafya.

La casa de papel 3. sezon izle

“Bu teröristlerin önünde dizlerinin üstüne çökmemeniz cesaretli” diyor Madrid’deki sahnede bir braggadocio Roman. “Bu fareler” diye ekliyor, “hala deliklerinde saklanıyor”. Yakınlardaki bir adada bir plajda bir kokteyl yudumlarken, Tokyo’ya kes, Karayipler Guna Yala adalarında Rio ve daha yerli bir aile için tasarruf et Panama Bölüm 3 Ep. 1 ayar ayrıca Arjantin’deki Pampa, Endonezya’nın Java, Filipinler, Floransa ve Madrid’de de geçerli.

Sahildeki hamakta geri kalan Tokyo, şovun ana anlatıcısı olan Tokyo, iki yıldan fazla bir süre boyunca “romantik bir film yaşamak için” geçirdiğini, ancak Rio’ya açıkladığı gibi, “gürültüye ihtiyacı var, insanlara ne olduğunu bilmeden” diyor. yarın getirecek, ”dedi.

“Uzun süre resmi bir kız olabilirim. Ama azar azar yaramaz kız tankım dolduruyor ve Sputnik’e gidiyorum ”dedi. Panama Şehri’ndeki bir sokak salsa grubuna içip dans ettiği çekimlerini anlatıyor.

“La Casa de Papel” Bölüm 3’te feminist bir eylem gerilim filmi olan Profesör, Dali maskesiyle çeteyi “sisteme” karşı “direniş, öfke, şüphecilik” olarak konumlandırıyor. çiftler, çoğu melodramda olduğu gibi, toplumsal cinsiyet politikası açısından bu direnişin nasıl örgütlenmesi gerektiğine dair farklı tepkileri harekete geçirir. Bu, gösteriyi takip edecek olan devam eden bir tartışmaya benziyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

70, 50m 2017 1.026 izlenme

Background

Dizi açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

Sezon 1
Bu sezon bölümleri henüz eklenmemiş.
Sezon 2
Bu sezon bölümleri henüz eklenmemiş.
Sezon 3
Bu sezon bölümleri henüz eklenmemiş.
Bilgiler
Oyuncular
  • Orijinal Başlık: La casa de papel
  • Yayın Durumu: Evet
  • İlk Yayın Tarihi: 02-05-2017
  • Son Yayın Tarihi: 23-11-2017
  • Kategori: Dram, Suç
  • Yönetmen: Álex Pina
  • Oylama: 0 oy
Background
Yorumlar 0