Life is Beatiful - Hayat Güzeldir izle

La vita è bella

Life is Beatiful – Hayat Güzeldir izle

Muhteşem senaryosuyla herkesin beğenisini toplayan Life is Beatiful – Hayat Güzeldir izle sinemalardan izle kalitesi ve farkıyla sizlere sunuluyor. 2. Dünya Savaşı yıllarında küçük bir çocuk ile babası arasındaki yürek burkan hikayeyi konu alan film, herkesin gözyaşlarına boğulmasına sebep oluyor. İtalyanca orjinal adının La Vita Bella olduğu film muhteşem hikayesiyle sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmış, bütün dünyadaki sinemaseverlerin beğenisini kazanmıştır.

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan bir çok filmi sinemalardan izle üzerinden tek parça halinde, full hd olarak izleyebilirsiniz.

Schindler’in Listesi

Filmin Konusu

1930’ların İtalya’sında geçen filmde hayat dolu bir Yahudi muhasebeci olan Guido Orefice (Roberto Benigni), güzeller güzeli öğretmen Dora’ya (Nicoletta Braschi) vurulur. Tüm engellere rağmen evlenirler. Ardından bir de çocuk sahibi olan çiftin hayatlarındaki tüm pürüzler ortadan kalktığında İkinci Dünya Savaşı patlak verir. Almanlar İtalya’yı esir alır. Yahudi oldukları için toplama kampına götürüldüklerinde Guido, oğlu Giosué’ye (Giorgio Cantarini) esir kampının ve savaşın bir oyun olarak söyleyecek; oğlu, oyunu başarıyla tamamlarsa ödül olarak çok istediği bir oyuncak tankı hediye edecektir.

Hayat güzeldir filmini sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

1h 56m 1997 130 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • OloadTürkçe Altyazılı - FULLHD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=4296&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 0