Long Shot hd izle

Long Shot

Long Shot hd izle

Yılın en beklenen komedi filmlerinden biri olan Long Shot hd izle, Charlize Theron’un mükemmel oyunculuğuyla zamanınıza değer katıyor. Adını, okların kullanıldığı dönemde bir deyim olan Long Shot’tan alan filmin türkçe çevirisi uzak ihtimal, küçük ihtimal diye çevirebiliriz. Mükemmel senaryosuyla her saniyesinde çok eğleneceğiniz filmi sinemalardanizle.com‘dan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Romantik komedi tadındaki film özgün senaryosu ve kaliteli oyunculukları ile dikkatleri üzerine çekmeyi kısa sürede başarmış ve herkesin merakla beklediği bir film haline gelmişti. Galasına da ilginin çok büyük olduğu film ilk gösterime girdiği andan itibaren büyük sükse yapmış; herkesin beğenisini toplamıştı. Siz değerli izleyicilerimiz için bütün kolaylıkları sağlayarak Long Shot hd izle filmi beğeninize sunuyoruz.

Yetenekli Oyuncu Kadrosu

Temel içgüdü gibi kaliteli yapıtlardan tanıdığımız Charlize Theron bu sefer bambaşka bir rol ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Charlize Theron’a bu filmde harika oyunculuğuyla Alexander Skarsgard eşlik ediyor. Yakışıklı artistin oynadığı ilk başrol olmasına rağmen oscarlık bir performans sergilemiş olması ise şüphesiz kendi yeteneklerinin yanında partnerinin tecrübesinden kaynaklanıyor.

Long Shot hd izle filminin yönetmen koltuğunda ise daha önceki başarılı filmlerinden hatırladığımız Jonathan Levine oturuyor. Jonathan Levine’nin de kariyerindeki ilk romantik komedi filmi olmasına rağmen ustalığını filmin her karesine yansıtmayı başarmış gibi gözüküyor. Yılın sinema eleştirmenleri tarafından tam not alan Long Shot hd izle filmi umarız sizlerinde beğenisini kazanır.

Filmin Konusu

Charlotte Field rolünde karşımıza çıkan Charlize Theron ile Fren Flarsky rolünü canlandıran Alexander Skarsgard’ın birbirleri ile olan tamamen tesadüflere dayalı aşk hikayesini konu alıyor.

Amerikan başkanlığı Charlotte’ın hayallerini süslemektedir. Fred Flarsky, ilk ezgisiyle birleştiğinde, dünyadaki en etkili kadınlardan biri olan Charlotte Field onu büyülüyor. Başkanlığa aday olmaya hazırlanırken, Charlotte konuşma yazarı olarak Fred’i işe alır ve kıvılcımlar uçar.

Long Shot hd izle filmini sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

2h 0m 2019 97 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - HD
  • SinemalardanizleTürkçe Altyazılı - HD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=3731&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 0