Mary Poppins: Returns 2018 filmi izle

Mary Poppins Returns

Mary Poppins: Returns 2018 filmi izle

2018 yılının en ses getiren filmlerinden biri olan Mary Poppins: Returns 2018 filmi izle aynı adlı romandan beyaz perdeye uyarlanmış bir hikaye. Muhteşem kurgusuyla adından kısa sürede söz ettirmeyi başaran film, sinema otoritelerinin de dikkatini çekmeyi başararak sinema tarihindeki yerini aldı. Tamamen özgün bir hikayeden oluşan filmdeki oyunculuklarda filmin bu denli etkileyici olmasında şüphesiz büyük önem taşıyor.

Harika görselliğiyle adeta izleyiciyi 1930’lu yıllara götüren filmin her dönem izlendiğinde izleyicisine farklı konulardan ilham olacağını düşünüyoruz. Sizler için en iyi filmleri derlediğimiz sitemizde kıymetli vaktinizi eğlenerek geçirmeniz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Sizlerin de bu emeklerimizin ve çabalarımızın karşılığında bizleri güzel yorumlarınızla onurlandıracağınızı düşünüyor ve şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca filmler hakkındaki düşüncelerinizi yazarak sitemizi bir kültür mecrasına çevirmemize yardımcı olursanız çok minnettar kalırız.

Filmin Konusu

Film, 1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde (Orijinal romanların yazıldığı dönemde) geçiyor ve PL Travers’ın diğer yedi kitabındaki mal zenginliğinden çıkıyor. Hikâyede Michael (Whishaw) ve Jane (Mortimer) artık büyümüşlerdir, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen’la (Walters) birlikte Cherry Tree Lane’de yaşamaktadırlar. Michael kişisel bir kayıp yaşadıktan sonra esrarengiz dadı Mary Poppins (Blunt) tekrar Banks’lerin hayatına girer ve iyimser sokak lambası yakıcısı Jack’le (Miranda) birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olur. Mary Poppins aynı zamanda çocukları eksantrik kuzeni Topsy (Streep) dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterlerle tanıştırır.

Mary Poppins: Returns 2018 filmini sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

2h 11m 2018 195 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • VidmolyTürkçe Dublaj - HD
Yorumlar 0