Örümcek Adam - Evden Uzakta sinemalardan izle

Spider-Man: Far from Home

Örümcek Adam – Evden Uzakta sinemalardan izle / Spiderman Far From Home filminde, avengers serisinin sonuncusu seyirciyle buluşurken çoktan senaryosu yazılıp çizilen. Bu filmde herkesin önceden tahmin ettiği gibi yeni Tony Stark olarak adlandırılan Örümcek Adam’ın tekli macerasına yer verildi. Yenilmezler 4 Son Oyun filminde gördüğümüz sondan 8 ay sonrasını anlatmakta film.

Örümcek Adam 2019 HD izle

Baş kahramanımız yine dünya dışı varlıklarla savaştığını düşünürken bizi ters köşeye düşüren, mysterio ile bambaşka bir hikaye ve intikamcılar serisinin aksine daha basit senaryoyla karşımıza çıkıyor. Filmde hikaye ve kurgu olarak ara ara demir adamı andıkları çok alan olup, gerçekten Avengers serisi özlemi olmayanların izlemesini tavsiye ederiz. Yer yer sakin, yerine göre aşırı aksiyonlu bulduğumuz bu filmi tavsiye ederiz. Film hakkında görüş ve önerilerinizi alttaki formdan belirtebilir, daha fazla film için bildirimleri açmayı unutmayın. İyi seyirler dileriz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

2h 9m 2019 1.108 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • VidmolyTürkçe Dublaj - 480P
  • VidmolyTürkçe Altyazılı - 480P
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=4700&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bilgiler
Oyuncular
Background
Yorumlar 1

  • Michel - 13 Temmuz, 2019

    Mükeemmmel bayıldım filme