PK Amir Khan full izle

पीके

PK Amir Khan full izle

Amir Khan’ın muhteşem filmlerinden biri olan PK Amir Khan full izle sinemalardan izle ayrıcalığıyla sizleri selamlıyor. Rajkumar Hirani’nin yönetmenliğini üstlendiği film, dinlerin temel amacını alaycı bir dille sorgularken bir yandan da insanlara büyük dersler veriyor. Amir Khan’ın başrolünü canlandırdığı ve uzaydan gelen bir uzaylıyı mükemmel bir şekilde oynadığı filmi bu güne kadar izlemeyenler çok şey kaçırmış demektir. İzleyip tekrar izlemeyi isteyenleri de kutlarız.

Gerek müzikleri gerekse görüntüleriyle fark yaratan film, dinler açısından oldukça kozmopolit bir yer olan Hindistan’da geçiyor. Sırasıyla Hristiyanlık, musevilik ve müslümanlığı deneyimleyen uzaylının gözünden dinler konusu ele alınmış ve hintçede sarhoş manasına gelen pk lakabı takılmış.

Filmin Konusu

P.K. bi şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P.K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır.P.K.’in masum gözlerini gören insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçirirler.P.K.’in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.’in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür.Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde ortaya koyuyor. Ayrıca basit, kahkaha dolu, insani bir aşk masalı da süregidiyor. Sonuç olarak ayrı dünyalardan gelen yabancılar arasında dostluk destanı işlenmiş diyebiliriz.

PK full hd altyazılı izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

2h 33m 2014 73 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • OloadTürkçe Altyazılı - FULLHD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=4005&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 0