Pulp Fiction (Ucuz Roman) 1994 izle

Pulp Fiction

Pulp Fiction (Ucuz Roman) 1994 izle

Ucuz Roman ( Pulp Fiction ), dünya sinemasına 1994’te Cannes Film Festivalinde aldığı Altın Palmiye ödülü önemli bir giriş yapmıştır. Ucuz Roman, Amerikalı dâhi yönetmen Quentin Tarantino’nun 2.uzun metraj filmidir. Film özellikle çıktığı dönem kurgusal acıdan yaptığı devrim ile pek çok günümüz sinemacısına ilham vermiştir. Geçen yıllar içinde değeri daha fazla anlaşılmış kült statüsüne ulaşmıştır. Her ne kadar çıktığı yıl oscar ödülünü alamasa da özgün senaryo dalında akademi filmim bi nebze de olsa hakkını vermiştir. Ucuz Roman, özellikle karakter oyunculukları ile de ön plana çıkmaktadır. Birbirinden önemli yıldız oyuncuların olduğu bu başyapıt filmi Sinemalardanizle.com ile size sunmaktan gurur duyarız.

Filmin Konusu

Gangsterler camiasına içerden, unutulmaz bir bakış. Quentin Tarantino’yu her ne kadar önceki filmi Rezervuar Köpekleri ile çok övgü aldıysa da, kitlelere asıl tanıtan film. Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirine aşık bir çift küçük soyguncudur. Öte yandan, iki kaşarlanmış gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak, patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahtekar genci vurmaya giderler. Vincent patronun güzel ve genç karısına bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken ortağı suç yaşamına son vermeye karar verir. Cesur bir boksör ise para karşılığı hile yapmayı reddederek şehirden kaçar. Kader bu aykırı tipleri muhteşem bir şekilde bir araya getirecek, yollarını kesiştirecektir.

Quentin Tarantino’nun son filmi once upon a time in hollwood filmini de sinemalar.com’dan izleyebilirsiniz.

Pulp Fiction (Ucuz Roman) 1994 izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

2h 34m 1994 114 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
Bağlantılar
#SEÇENEKSUNUCUDilKALİTE
1Filmi İndirDownload Vidmo VidmoTürkçe AltyazılıFULLHD
Yorumlar 0