Soğuk Savaş / Cold War filmi hd izle

Zimna wojna

Soğuk Savaş / Cold War filmi hd izle

Soğuk Savaş / Cold War filmi hd izle Pawel Pawlikowski’nin yönettiği 2018 yapımı bir drama filmidir. Cannes Film Festivali’nde en iyi yönetmen ödülüne layık görülen film, Toronto ve San Sebastian gibi birbirinden önemli festivallerden de adaylıklar kazanmış. Bu festivallerin hepsinden ödüller alarak başarısını ispatlamayı başarmıştır.

Pawel Pawlikowski’nin filmin kahramanlarına geçmiş ve gelecek arasında yaptığı sorgular ile gerçekliği arama hikayesini izleyiciye sonuyor. Burada bir halk şarkısından ilham alan yönetmen, kahramanlarına kavuşamayan aşıklar hikayesi adı altında farklı kültürler arasında yolculuğa çıkarıyor. Gerçek duygu ise savaştan çıkan bir Polonya’nın değişiminin insanların üzerindeki etkilerini çok başarılı bir şekilde anlatıyor. Siyah beyaz çekim tekniği kullanılarak izleyicinin beğenisine sunulan Soğuk Savaş / Cold War filmi hd izle başarılı görselliğiyle sinema kamuoyunun takdirini toplamayı başarıyor.

Siz de bu harika filmi sinemalardan izle farkıyla full hd olarak altyazı ve dublaj seçenekleriyle donmadan, kesintisiz izleyebilirsiniz.

Konusu

1950’lerde Polonya, Berlin, Yugoslavya ve Paris’te geçen “Cold War”da birbirinden tamamen farklı karakterlere sahip iki insanın hikayesinden oluşuyor. Farklı geçmişlere sahip bir kadın ve bir erkek arasındaki tutkulu ama imkansız bir aşkın hikayesi anlatılıyor. Tamamen ilk bakıldığında zıt karakterlerde gibi görünen bu iki insan kader yollarını, bir şekilde kesiştirmesi sonucunda bir araya gelirler. Siyasi görüş, karakter ve kaderin cilvesiyle savrulan Zula ve Wictor’un tutkulu aşkı anlatılmaktadır.

Zula ve Wictor’un birbirleri ile tanışması, halk şarkıları ve danslarından oluşan bir grupta başlar. Wictor grubun kurucularındandır, Zula ise pozitif enerjisiyle onun ilgisini çeker. Sonrasında ülkesinin içinde bulunduğu siyasi ayrımına düşerek uzaklaşmak istiyor. Zula’yı da beraberinde götürmek istese de Zula grupla birlikte kalarak bu aşkı reddediyor. Kavuşulmayan bir aşkın temelleri bu şekilde atılıyor.

Soğuk Savaş / Cold War filmi hd izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

1h 28m 2018 174 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • SinemalardanizleTürkçe - HD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=3773&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 0