The Godfather part 3(Baba 3) hd izle

The Godfather: Part III

The Godfather part 3(Baba 3) hd izle

Unutulmaz serinin son filmi olan ve mükemmel bir final yapan The Godfather part 3(Baba 3) hd izle sinemalardan izle kalitesi ve ayrıcalığıyla sizlerle. Yayımlandığı dönem tüm dünyanın gündemini değiştiren efsane film, bütün kuşakların izlemesi gereken bir şaheser. Herkesin beğenerek izleyeceği eşsiz sahneleri ve senaryosuyla dünyanın en iyileri arasında gösterilen film, otoriteler tarafından fazlasıyla övgü almıştı.

Serinin ilk filmi olan The Godfathet part 1 ve The Godfather part 2‘yi de sinemalardan izle üzerinden gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.

Filmin Konusu

Sinema tarihinin başyapıtlarından biri olan Baba serisinin üçüncü ve son filmi. Ailenin lideri olan Michael Corleone artık 60’ına geldiği için kendisine yeni bir varis aramaktadır. Kendisi yeraltı dünyasından çekilecek ve ailesinin suç dünyasıyla ile olan bağlarını da koparacaktır. Varis olarak gözünü kestirdiği kişi ise Vincent’dır. Fakat olaylar Michael’ın umduğu gibi gitmez ve yeni hesaplaşmalar ve oyunlar baş gösterir…90 yılı yapım, daha az aksiyon içerdiği için kimileri tarafından en zayıf bölüm olarak kabul edilir, ama yine de serinin önceki filmlerine göre yavaş olan rtimi sonlara doğru yükselir ve unutulmaz bir finale ulaşır.

Baba 3 sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

2h 42m 1990 32 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • OloadTürkçe Altyazılı - FULLHD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=4096&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bilgiler
Oyuncular
Background
Yorumlar 0