The Pianist - Piyanist izle

The Pianist

The Pianist – Piyanist izle

İkinci Dünya Savaşı’nda insanların yaşadığı acıları en iyi şekilde anlatan filmlerden biri olan The Pianist – Piyanist izle sinemalardan izle kalitesi ve farkıyla sizlerle. İster altyazılı ister türkçe dublaj seçenekleriyle full hd olarak izleyebileceğiniz bu filmi izledikten sonra yorum yaparsanız memnun oluruz.

Mükemmel senaryosu ile ön plana çıkan ve her şeyiyle çok iyi kurgulanmış piyanist filmini izlerken gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Adrien Brondy’nin şahane oyunculuğuyla başarısını taçlandırdığı film, bir Roman Polanski yapımıdır. Filmin final sahnesindeki piyanistin rus askerleri ile karşılaşma sahnesi, ve oradaki diyalog unutulmaz. Vurmayın ben Polonyalıyım gibi akılda kalan replikleriyle sinema tarihindeki güzel yerini her zaman koruyacak bir baş yapıt.

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan en güzel filmleri sinemalardan izle üzerinden full hd, tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Hayat Güzeldir.

Schindler’in listesi

Filmin Konusu

Wladyslaw Szpilman, Polonyalı başarılı bir piyanisttir. İkinci Dünya Savaşı’nda Almanların Polonya’yı işgal etmesiyle hayatı kâbusa döner. Musevi olduğu halde şans eseri toplama kamplarına gitmekten kurtulur. Varşova’nın gettolarında yaşamaya başlar. Acı ve sefalet dolu yaşamı, bir gün bir Alman subayının ona yardıma gelmesi ve onu oradan kurtarmasıyla değişir.Roman Polanski’den 2002’de Cannes’de büyük ödül kazanmış bir başyapıt.

Piyanist izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

2h 28m 2002 213 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
  • OkTürkçe Altyazılı - FULLHD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=4304&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bilgiler
Oyuncular
Background
Yorumlar 0