The Umbrella Academy - Şemsiye Akademisi izle

Returning Series 1 Sezon - 10 Bölüm

The Umbrella Academy – Şemsiye Akademisi izle. Suçla savaşan genç süper kahramanlar olarak ünlenmelerinden yıllar sonra, uzun zamandır görüşmeyen Hargreeves kardeşler babalarının ölümü nedeniyle bir araya gelir.

  1. Sezon Bölüm Açıklamaları

Run Boy Run bölümünü izleyin. 1. Sezon 2. Bölüm .

2. Run Boy Run | Beş, zaman yolculuğu hikâyesini Vanya’yla paylaştıktan sonra protez gözün sahibini arar. Ama iki gizemli suikastçı, onun peşindedir.

Sıra Dışı bölümünü izleyin. 1. Sezon 3. Bölüm. | 3. Sıra Dışı | Annelerinin bir şeyler sakladığından endişe eden Luther ve Allison, aile toplantısı çağrısı yapar. Beş’i arayan Cha-Cha ve Hazel’ın eline büyük bir fırsat geçer.

Ay’daki Adam bölümünü izleyin. 1. Sezon 4. Bölüm. | 4. Ay’daki Adam |Luther’ın değişiminin hikâyesi ortaya çıkar. Klaus, pansiyonda Hazel ve Cha-Cha’nın eğitimini teste tabi tutar. Allison, Leonard’dan şüphelenmeye başlar.

Beş Numara bölümünü izleyin. 1. Sezon 5. Bölüm. | 5. Beş Numara | Beş, sırrını Luther’la paylaşır. Klaus zamanda yaptığı acı yolculuktan döner. Vanya ilaçları olmadan farklı hissetmeye başlar.

Yaşanmayan Gün bölümünü izleyin. 1. Sezon 6. Bölüm. | 6. Yaşanmayan Gün | Vanya, kardeşlerinin onsuz aile toplantısı yaptığını görünce gerginlik çıkar. Beş, merkezdeki yeni işine başlar. Cha-Cha ikilemde kalır.

Yaşanan Gün bölümünü izleyin. 1. Sezon 7. Bölüm.
7. Yaşanan Gün
Aynı günü tekrar yaşayan kardeşler, gizemli “Harold Jenkins”i bulmak için el ele verir. Leonard, güçlerini test etmek için Vanya’yı ormana götürür.

Bir Söylenti Duydum bölümünü izleyin. 1. Sezon 8. Bölüm
8. Bir Söylenti Duydum
Vanya yeni yeteneklerini kontrol etme alıştırmaları yaparken Allison restoranın önünde ne olduğunu öğrenmek için yerel bir polisin peşine takılır.

Değişimler bölümünü izleyin. 1. Sezon 9. Bölüm
9. Değişimler
Rahatsız edici bir dizi keşifte bulunan Vanya, şok ve çaresizlik arasında gidip gelir. Tesadüfi bir gelişme, Beş’in başıboş kalmasına neden olur.

Beyaz Keman bölümünü izleyin. 1. Sezon 10. Bölüm
10. Beyaz Keman
Bir ömür dolusu sır ve dargınlık Şemsiye Akademisi’ni yıkarken Hargreeves kardeşler en kötü olayların henüz yaşanmadığını anlar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

60m 2019 367 izlenme

Background

Dizi açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar 0