The Walking Dead

Devam Eden Seri 9 Sezon - 8 Bölüm

The Walking Dead

The Walking Dead’daki tüm değişiklikler. Dokuzuncu serisi için, zombi distopya kendini yeniden icat etti. Yeni bir gösterici olan Angela Kang, son iki diziyi tüketen Tüm Savaş Savaşımızın geçmişte olduğu bir zaman atlama, ve topluluk lideri Rick Grimes oynayan Andrew Lincoln’un ortada bıraktığı zaten açıklanmış bir gerçek. -sezon.

Çetenin görünürde yeni dünya düzenini ortaya koyan geçen haftaki sezon açıcı, sadece yeniden doğuş hissini pekiştirmedi, aynı zamanda gösterinin yaratıcı bir şekilde yeniden canlandırılmasını da önerdi. Bu sezon, yıllar önce bu şovun enerjisini aşındıran, devam eden bir öykünün yokluğu sayesinde, önceki sezonlarda bir iyileşme gibi hissettiriyor.

Toplulukların ağları, bir Arazi Sonu tarzı tabelasını gördükten sonra, Rick’in yeni uygarlığı için biraz çaba harcadılar (İskenderiye, Hilltop ve Oceanside ile birlikte “Toledo” sözcüğünü görüyoruz) tanıtıldı: Görünüşe göre The Walking Dead, çok kısa bir süre içinde dünyayı yeniden canlandıran eski dünya oyunlarına benzeyecek.
Walking Dead karakteri, yıllar boyunca gösterişli en etkileyici sahnede kolunu kaybeder

The Walking Dead sezonu 9, Maggie’nin nasıl çıkacağını açıkladı.

Rick’in, Kurtarıcılar ve İskenderiye’ler arasındaki barışı sürdürme planı işe yarıyor gibi görünmesine rağmen, bu bölüm, eski müttefikler arasındaki dostluklarda çatlakların oluşmaya başladığını ima etti. Birisi için Daryl (Norman Reedus), eski dostunun koşuşturduğu şeylerle özellikle iftihar etti. “Aynı taraftayız mı?” Diye sordu. Rick, 100. görünüşünü kutluyordu: “Bana söylüyorsun” dedi. Duo’nun uzun süredir devam eden ilişkisinin ardındaki senaryo yazarı Kang’ın sormak istediği bir şey olabilir mi? Daryl’in Rick’in ayrılışıyla bir ilgisi olacağı şüphesi var mı?

Geçtiğimiz yıllarda, The Walking Dead‘s’ın baş sorunu, yazı takımını çok zayıf bir şekilde yayıyor gibi görünen kalabalık bir topluluktu (son sayımda 17 karakter). Geçtiğimiz sezon eylemi ikiye katladı, yani taraftarlar, gösterinin bölümdeki bölümleri için en ilginç karakterlerini bir anda görmeyecekti. Sezon 9’da böyle bir sorun yok – tüm büyük oyuncuları bir araya getirmek dehası bir inme oldu ve dört mevsim için olmayan bir heyecana sahnelerini sahneler. Kang’ın açıkçası, beşinci sezonundan prodüksiyonunu gerçekleştiren gösterişli öncülü Scott Gimple’den daha sıkı bir kavrayışı var.

The Walking Dead 9. Sezon izle

Kısmen bu, daha gelişmiş bir karakterizasyonla ilgilidir – aniden Maggie (Lauren Cohan) ve Carol (Melissa McBride) ‘in antikleri daha ilgi çekici hale geldi. Yine de eğer karakterizasyon daha incelikli hale geldiyse, bu sezonun gore üzerinde durduğu anlamına gelmez. Episode 2, şovun en rahatsız edici grafik anını yıllar içerisinde sergiledi. Aaron’ın kolunun, gösterinin yaratıcı ekibini – ünlü makyaj sanatçısı Greg Nicotero’nun önderliğinde – kanıtladığı etkileyici bir parçadaki amputasyonuyla, zombilerini kurtarmak için yeni yollar buluyorlar. Bu durum, bowling iğneleri gibi ölümsüzleştiren kütükleri toplar.

The Walking Dead 9. Sezon Full izle

Bununla birlikte, amputasyondan daha rahatsız edici olmak, Peder Gabriel (Seth Gilliam) ile eskiden Jadis (Pollyanna McIntosh) olarak bilinen sanatçı arasında gelişmemiş olan hoş olmayan bir romantizm değilse de tuhaftır. Ortaya çıkan diğer yeni ilişkiler arasında, Nabila ve Jerry ve elbette, şu anda resmen meşgul olan Carol ve Ezekiel, ilk Walking Dead düğünümüz olacak. (Oyunun Thrones oyununda aynı şekilde gitmemesini umuyoruz) ).

Şimdilik, The Walking Dead’in dokuzuncu sezonu, mevsimin üç ve dört günlerini hatırlatan sabit bir oluk bulmuş gibi görünüyor. Şu an devam ediyorken bunun tadını çıkar.

The Walking Dead, ABD’de her pazar günü saat 2’de simulcast yayını ile devam ediyor. Bölüm ayrıca şu akşam saat 9: 00’da FOX’daki tekrarı öncesinde ŞİMDİ TV’de izlenebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

42, 60, 45m 2010 80 izlenme

Background
Sezon 1
No episodes available
Sezon 2
No episodes available
Sezon 3
No episodes available
Sezon 4
No episodes available
Sezon 5
No episodes available
Sezon 6
No episodes available
Sezon 7
No episodes available
Sezon 8
No episodes available
Yorumlar 0