Titans Yabancı Dizi izle

Returning Series 1 Sezon - 11 Bölüm

Titans Yabancı Dizi izle. “Titans“, eskiden Batman’in himayesinde olan ve “Robin” olarak bilinen, şimdi ise “Nightwing” olarak suçlularla mücadele eden Dick Grayson (Brenton Thwaites) liderliğindeki bir grup genç süper kahramanı merkezine alıyor.

Eski bir sirk çalışanı olan Grayson, anne-babasının ölümünden sonra Batman’in himayesine alınmış ve suçlularla mücadele etmek için eğitilmiştir. Grayson, “Nightwing” olarak Batman’in gölgesinden çıkacak ve Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft), Titans Yabancı Dizi izle Beast Boy (Ryan Potter) ve pek çok başka süper kahramanın içinde bulunduğu yeni ve korkusuz bir “Titans” takımının başına geçecektir.

Titans Dizisi Görüşleri

Yeni başlatılan DC Universe yayın hizmeti için oluşturulan ilk orijinal seri olan Titans, ilk fragmanını Temmuz ayında önemli bir hayran kitlesine (ve tartışmaya) açtı. Özellikle karanlık ve şiddetli olan ve Robin’in Batman ile ilgili güçlü bir görüşünü dile getiren. Titans’ın birkaç dakikası, iki animasyonlu diziye yön veren ve onları geri getirerek en büyük başarılarına sahip olan karakterleri çekme cesaretini gösterdi. Onların daha olgun çizgi roman kökleri, diğerleri ise şiddeti hissederken, güçlü bir dil belki de isimsiz bir DC filmin isminde çok uzak bir adımdı.

Ama hiç kimse bir TV şovunu treyler tarafından asla yargılayamamalı ve Titans neden mükemmel bir örnek. Klasik DC takımının oluşumunda kesinlikle daha karanlık ve şiddetli bir harekete sahip olan Titans, teaser’ın ortaya çıkmasından çok daha dengeli, karakterleri iyi bir şekilde temsil eden mükemmel, karizmatik bir dizi set, en iyi canlı aksiyon süper kahraman kostümlerinden bazıları. işte, ve evet, hatta mizahın ara sıra şakası (bağlamda, treylerde bu tür dalgaları yapan rezil “siktir et Batman”, burada teslim edildiğinde kasten komiktir).

Titans DC Dizisi

Titans’ın ilk bölümleri, Dick Grayson (Brenton Thwaites) ve Rachel “Raven” Roth (Teagan Croft) arasındaki kurulum ve ilk toplantıya yoğunlaşıyor. Şov şaşırtıcı derecede yavaş bir yanıktır ve tüm takımı birleştirmek için acelesi yoktur. Bunun yerine, ilk bölüm, Dick ve Rachel’ı Detroit’te bir araya getirme zamanını alırken, Starfire olarak bildiğimiz gizemli kadın, anılarını Viyana’da kurtarmaya çalışıyor. Canavar Çocuk (Ryan Potter) ilk bölümde bir minyatürden biraz daha fazlasıdır, ancak yol boyunca düzenli bir takım olacağının farkındayız.

Titans, 15. yılındaki Dick Grayson ile Robin olarak açılır, ancak bir yıl önce Batman ile olan ortaklığını geride bırakmıştı. Dick, Gotham City’i Detroit’e sattı ve gece suç işlerinin çoğunu polis dedektifi olarak bir günlük iş için savaştı. Bu, karanlık doğaüstü güçlerini kontrol etmek için uğraşan ve gizemli bir kültü tarafından takip edilen sorunlu bir genç Rachel Roth ile nasıl temasa geçiyor. Dick, kuşkusuz, o kızın içinde bir şey görür ve Bruce Wayne  Titans Yabancı Dizi izle tarzında onu almazken, kendisini korurken kendini bulur. Bu incelemede spoylerlere girmeyeceğim, bu yüzden ayrıntıları daha fazla ele almayacağım.

Batman’in Robini Dizide

Robin daha önce hiç ekranda daha iyi görünmemişti ve Tim Drake’in ilk yeniden tasarımının ve modern dokunuşların en iyi unsurlarını içeren bu Robin kostüm,Titans Yabancı Dizi izle  Batman hayranları için altın. Daha da önemlisi, Thwaites müthiş bir Dick Grayson. Canlı eylemde rol oynayan sadece beş oyuncudan biri olan Thwaites kesinlikle kesin Robin (Burt Ward’un parlak ve ölümsüz performansından ötürü özür dileme) olma potansiyeline sahiptir. Sorun, erken dönemlerin, karakterin birçok taraftarına yabancı hissetmeyecek bir yabancılaşma biçimine yoğunlaşmış olmasıdır.

Robin Tarafından Olaylar

Erken dönemlerdeki en şiddetli şiddete dair önemli bir yığın Robin tarafından gerçekleştirilir ve aslında bu bağlamda bir bağlam mevcutken (ve birkaç yıl önce bile böyle olmadığı için ipuçları var), hala hissediyor. karşılıksız. Burada nereye gittiklerini bildiğimden şüpheliyim diyor. Dick kesinlikle Dick hayranlarının bildiği ve sevdiği, ama bunun en erken seçim olup olmadığını sorgulamak zorundayım. Kurdukları yay ile bile, bu sahnelerdeki izlenim, şok etmeyi biraz zorlaştırıyor ve “Bu senin Teen Titans gitmiyor! çizgi film, çocuklar. ”Çok uzak bir adım gibi hissettiren, özellikle de korkunç bir an var. Sızdırıyor ve Dick’in yolculuğu bağlamında neler olup bittiğini tam olarak anlayabilmek için bana ikinci bir bakış attı. Titans Yabancı Dizi izle

DC Çizgisi Bir Başka Devam Ediyor

Croft sempatik bir Rachel Roth’dur ve sorunlu ama iyi bir çocuk ile gerçek bir şeytan arasındaki çizgide yürür. Gösteri, bazıları diğerlerinden daha etkili olan bazı atlama korkuları için gidiyor. Yinede sahneleri sırasında devralan korku filmi sesi kesinlikle karakter için çalışıyor. Bir karaktere açılma ve güçlü bir angst makinesinden daha fazlası olma şansı bulur. Sinemalardan izle.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

43m 2018 284 izlenme

Background

Dizi açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgiler
Oyuncular
Background
Yorumlar 0