Us - Biz korku filmi izle

Us

Us – Biz filmi izle

Korku filmi severlerin heyecanla beklediği Us – Biz filmi izle, bir an bile bitmeyen gerilim, korku hissiyle izleyicilerin içini ürpertiyor. Herkes tarafından merakla beklenen filmdeki üst düzey oyunculuklar ve senaryosundaki ustalık sayesinde nasıl geçtiğini anlamadığınız ve bitmesini hiç istemeyeceğiniz 2 saatlik bir deneyim yaşayacaksınız.

Yaratıcı senaryosuyla hiç beklenmedik anlarda tüylerinizi diken diken eden ve izleyicisini sürekli şaşırtmayı başaran korku filmi izle, sizlere unutamayacağınız bir deneyim sunuyor.

Oyuncu Kadrosu

Us – Biz Filmi izle’nin yönetmenliğini, korku filmlerinin usta yönetmeni Jordan Peele üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise yine korku filmlerinden görmeye alışık olduğumuz onlarca isimden oluşuyor. Üst düzey oyunculukları ile dikkat çeken isimler arasında Abraham Reyes ve Alessandro Garcia dikkat çeken isimler.

Korku filmlerinin, duyguyu izleyiciye geçirmekte olan zorluk problemini ustalıklarıyla halletmişe benziyorlar. Akıcı bir görsel şölen sunan filmde senaryonun bu kadar iyi görsele dönüştürülmesinde işinde usta grafik ikibininde katkısı çok büyük. Gerilim yaratan kanlı sahnelerin başarılı bir şekilde uygulanması ise tamamen makyaj ekibinin başarısı diyebiliriz.

Filmin Konusu

Klasik gençlik korku filmlerinde, pişmiş tavuğun başına gelmeyen hadiselerin filmimizde oynayan başına gelme hikayesinden çok farklı bir durum ortaya çıkar. Liseden beri birbirlerine çok bağlı bir arkadaş grubu, hep birlikte karar alır ve felekten bir kaç gün çalmak için Gabe’nin ailesinin yazlığına gitmeye karar verirler. Gabe bu yazlığı çok sever, çünkü çocukluğundan beri neredeyse bütün yazlarını burada geçirmiştir. Hep anlatır durur arkadaşlarına oranın ne kadar güzel bir yer olduğunu. Sonunda bi gün ikna eder ama ne bilsin başlarına gelecekleri. Ağzım dilim lal olaydı da ikna etmeseydim der ama ne çare. Velasıl; Gabe ve Adelaide Wilson, çocukları Zora ve Jason ile birlikte deniz kenarındaki yazlıklarına tatile giderler. Niyetleri orada arkadaşları ile birlikte keyifli vakit geçirmektir. Ancak beklenmeyen misafirler yazlıklarına konuk olduklarında huzurlu hayatları cehenneme dönecektir.

Gerilimin bir saniye bile düşmediği bu filmi siz de sinemalardan izle ayrıcalığıyla kolaylıkla izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...

1h 56m 2019 98 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - HD
  • SinemalardanizleTürkçe Altyazılı - HD
<iframe width="560" height="315" src="https://www.sinemalardanizle.com/?trembed=1&#038;trid=3739&trtype=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Yorumlar 0