Yeşil Yol / Green mile hd izle alt yazılı

The Green Mile

Yeşil Yol / Green mile hd izle alt yazılı

Sinema tarihinin en beğenilen filmlerinden biri olan Yeşil Yol / Green mile hd izle alt yazılı, Stephen King’in aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır. 1999 yapımı film kısa gösterime girdikten kısa süre sonra kült bir film halini almıştır.Türkiye’de de çok konuşulan filme herkesin, her zaman ilgisinin olacağını düşünüyoruz. Yeşil Yol / Green mile hd izle alt yazılı filmini sinemadan izle farkıyla kolaylıkla 1080p olarak izleyebilirsiniz.

Oyuncu Kadrosu

Başrollerini, Tom hanks, Michael Clarke Duncan gibi çok büyük artistlerin paylaştığı yapım çekim teknikleri ve oyunculuklarıyla okullarda ders diye okutulur. Mükemmel görselleri ve aşırı sanatsal havasıyla izleyiciyi içine çeken film, her sanat eserinde olduğu gibi zamansız duruşuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yönetmen koltuğunda ise Frank Darabont oturuyor. Mükemmel bir kurgu oluşturan Darabont, izleyiciyi can damarından vurmayı unutulmayacak replikler ve sahnelerle başarıyor. Uzun yıllar adından söz ettirmeyi başaran film, hiç bir zaman unutulmayacağa benziyor. Sanatın gücünü adeta herkese kanıtlıyor. Yan rollerini ise David Morse , Bonnie Hunt gibi yine çok başarılı oyuncular paylaşıyorlar.

Konusu

Edgecomb, hikayesini anlatırken bir huzurevinde yaşamaktadır ve hapishanedeki görevinin üzerinden yıllar geçmiştir. Hapishanedeki hücrelerinden alınan idam mahkumlarının elektrikli sandalyenin bulunduğu ölüm odasına giderken yürüdükleri, bir millik yeşil yolda yaşananlara her defasında tanık olan Edgecomb, ömrü boyu unutamayacağı olaylara tanık olur.Edgecomb, yıllar boyunca sayısız idam mahkumu nakleder. Ama hiç birisi, onu, John Coffey kadar etkilemez. Oldukça iri yarı bir adam olan Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahkum olmuştur. Ürkütücü görünümünün aksine oldukça ince, kırılgan ve düşünceli bir yapıya sahip olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir. Edgecomb’un ona gerçekten suçlu olup olmadığını sorması ile aralarında bir diyalog başlar.

Yeşil Yol / Green mile hd izle alt yazılı sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemadan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

3h 9m 1999 108 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • OloadTürkçe Dublaj - HD
Yorumlar 1

  • M4mySteel - 19 Mart, 2019

    Tam bir başyapıt izlemeyen çok şey kaybeder. Şu zamana kadar bu filmi izlememek işgüzarlıktır çok afedersiniz ahmaklıktır . 10/10 10 10 10