Your Name. (Senin Adın) 2016 japon filmi izle

君の名は。

Your Name. (Senin Adın) 2016 japon filmi izle

Dünyanın en iyi filmleri arasında gösterilen Your Name. (Senin Adın) 2016 japon filmi izle sinemalardan izle farkı ve kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Sizin için dünyanın her coğrafyasından ince eleyip sık dokuyarak bulduğumuz filmler ile sitemizin bir kültür merkezi olması için çalışıyoruz. Japon sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmleri arasında gösterilen film, izleyiciyi adeta filmin içine çekiyor. Hiç sıkılmadan bıkmadan tekrar tekrar izleyeceğiniz filmdeki görüntülerde görmeye değer.

Mitsuha Miyamizu, kırsal kesimde, dağların etrafını sardığı bir kentte yaşamaktadır. Vali olan babası genellikte evde bulunmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesiyle kalan Mitsuha her ne kadar dürüst bir kişiliğe sahip olsa da ailesinin Shinto tapınağına ait geleneklerden ve babasının seçim kampanyasında yer almasından hiç hoşlanmamaktadır. Kırsal kesimde yaşadığı için içten içe üzülmekte ve Tokyo’daki harikulade şehir hayatını arzulamaktadır. Taki Tachibana ise Tokyo’nun merkezinde yaşayan liseli bir gençtir. Arkadaşlarıyla zaman geçirmekten hoşlanan ve bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışan Taki, mimariye ve güzel sanatlara ilgi duymaktadır. Günlerden bir gün rüyasında daha önce hiç gitmediği dağlar arasına kurulmuş bir şehirde yaşayan genç bir kız olduğunu görür. Mitsuha ise erkek olduğu bir rüya görecektir. Rüyalarının arkasındaki sır nedir?

Your Name. (Senin Adın) 2016 japon filmi izle sinemalardan izle kalitesiyle rahatça, donmadan, tek parça halinde izleyebilirsiniz. Etkileşime geçmek ve sitemize destek olmak için yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla filmden ve diziden haberdar olmak için bildirimlerin açık olduğundan emin olun. ”Sinemalardan izle” iyi seyirler diler…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı)
Loading...

1h 46m 2016 168 izlenme

Background

Film açılmıyorsa, alt kısımdan birkaç cümlelik yorum yaparak hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

  • YoutubeFragman - FULLHD
Bağlantılar
#SEÇENEKSUNUCUDilKALİTE
1Filmi İndirDownload Vidmo VidmoTürkçe AltyazılıFULLHD
Yorumlar 0